על האתר

האתר הזה נולד מתוך כוונה לתת למטופלים היקרים שלי ולהורים בכלל את הכלי החשוב של מידע. פעמים רבות ראיתי כמה עצה קטנה, הקשבה נכונה ומודעות חוסכים סבל להורים ולילדים.  זאת המטרה של האתר הזה. להביא לכם הטורחים לקרוא והרוצים לדעת את האינפורמציה הרלבנטית, בצורה ברורה ומסודרת ולאפשר לכם לקבל החלטות חשובות בנושאי הבריאות של הילד שלכם.


הרשת מוצפת באינפורמציה. לעיתים קרובות ידע סותר ידע. זה אומר כך וזה אחרת. עכשיו, לך תדע למי להאמין?מה לעשות? מה לא לעשות? האמת, לא פשוט. הידע שתקראו באתר זה אינה האמת היחידה. חשוב לי שתדעו כי כל מה שמופיע באתר זה, נכתב מתוך לימוד מעמיק של הידע של הרפואה הסינית ומשנים רבות של ניסיון קליני. חשוב לי גם שתבדקו, תשאלו ותגיעו למסקנות שלכם. אני סומכת עליכם לדעת מה טוב לילד שלכם. תזכרו שלאף אחד אין מונופול על האמת. במקרה הטוב אנו יודעים שאיננו יודעים ועושים את הטוב ביותר שאנו יכולים.
אשמח אם דרך האתר (וגם דרך הטלפון) תהיו איתי בקשר. אם אוכל לענות על השאלות שלכם ולתת כיוון או עצה, אעשה זאת בשמחה.  אם אוכל לטפל ולעזור לילד שלכם להתחיל בריא, אשמח עוד יותר. פיקפיק האתר והמרפאה מחויבים לעדכן,להתעדכן, להקשיב ולומר לכם את אשר לנו.


פיקפיק שמח וישמח לשיתופי פעולה עם חברות, רופאים, מטפלים, הורים וכל מי שנושא הילד ובריאותו קרוב לליבו. פניה בדרכים המקובלות...


תודות ואהבות למובחרות ולמובחרים ביותר, שבלעדיהן האתר היה נשאר רעיון:
לרוני פלי לוחמת הצדק האמיצה, שהלכה איתי את הצעדים הראשונים בבניית האתר ולימדה אותי מילים כמו איפיון, עץ ועוד. למאיה וינטרוב שהפכה חלומות לשלד של בניין לתפארת. ובחוכמתה לימדה אותי לשאול איך להציג כל נושא. ולדקלה רווה מכתום שקיבלה ממני לוח זמנים בלתי אפשרי בעליל ולא נחה אפילו לאחר העמסת סוכר קטלנית של הריון. והצליחה להביא אותנו לכאן. את אליפות!!!


לצלמת חגית גורן על התמונות המדהימות. http://www.hagit.net
לאלה אברהמוב המאפרת שלי http://www.ella-abramov.com
לדוגמנים המהממים שי, בר ואביב.
לאילת, את חלק בלתי נפרד מהיצירה של פיקפיק.תודה על הסבלנות וכל השאר...
לשרון המאממת שלי. את האחת והיחידה.
לשחר בר ואביב שלי, תודה.
ולקרן, האתר הזה מוקדש לך. אני מתגעגעת, ומקווה שאיפה שאת נמצאת, את רואה.

הרשמה לעדכונים מהאתר

הרשמו לרשימת הדיוור של פיקפיק ותקבלו
עדכונים מאיתנו למייל ולפייסבוק שלכם. >>

יעוץ אישי

יש לכם שאלות? רוצים לקבל ייעוץ אישי?
מלאו את פרטיכם ונשמח לעזור לכם. >>
כל הזכויות שמורות לפיקפיק 2010 | תקנון ותנאי שימוש
נבנה ע"י כתום