תקנון ותנאי שימוש

תנאי שימוש באתר - הסכם שימוש באתר Pikpik.co.il


ברוכים הבאים ל- pikpik.co.il, שימושכם באתר ובשירותים המוצעים כפוף לקבלתכם המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן.


התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עיצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד ולאפשר להם לדעת יותר, בטרם הם פונים אל המומחה. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה רפואית מסויימת או דיעה אישית של הכותב בלבד. התכנים שבאתר, כראוי לתכנים בתחומי הרפואה והמשפט, הנם תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה, ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת.

בעת מקרה חירום רפואי אין להסתמך על עיצה באתר, אלא יש לפנות לרופא או לבית חולים לקבלת עזרה רפואית. במקרים רבים, שיהוי בפניה לטיפול רפואי עלול להיות מסוכן ואף קטלני.


אחריות
המידע והתכנים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא. התכנים באתר אינם מהווים עיצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי pikpik.co.il ו/או בעליו של האתר ו/או כלפי צוות הכותבים, העורכים והיועצים המשתתפים בעריכתו.

כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.


שמירה על פרטיות
פרטיותך חשובה לנו. במסגרת הפעלת האתר אנו אוספים סוגים שונים של מידע בקשר לשימושך באתר. מידע זה אינו מזהה אותך אישית ונאסף באופן סטטיסטי בלבד. השימוש במידע זו נועד על מנת לשפר ולייעל את האתר. בהסכמתך לתנאי השימוש, הנך מרשה לחברה לעשות שימוש במידע שייאגר אודות שימושך באתר לצורך הפקת וניתוח סטיסטי והעברתו לצדדים שלישיים - כל עוד המידע אינו מזהה אותך באופן אישי והכל בכפוף להוראות החוק.

כמו כן, החברה רשאית להשתמש בפרטיך לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה לך באתר, וכן ליצירת קשר עמך והתאמת האתר לצרכיך והעדפותיך האישיות. החברה לא תעביר למפרסמים מידע שעלול לזהותך באופן אישי, אלא אם תחפוץ בכך. בשום מקרה לא נמסור את פרטיך האישיים או המזהים אותך אישית, ללא קבלת הסכמתך.

בכל עת עומדת לכם הזכות להימחק מרשימת התפוצה של האתר, באמצעות פניה במייל ל pikpik.co.il עם הבקשה "הסר מרשימת תפוצה"


זכויות קניין רוחני
מלוא זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות היוצרים בעיצוב, בקוד המחשב המפעיל את האתר ובכל קובץ: גרפי, טקטסטואלי או מולטימדיה המצויים באתר, (להלן "התכנים") הינם של רויטל לב ארי ו pikpik.co.il בלבד.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן התכנים כאמור בלא קבלת הסכמת pikpik.co.il מראש ובכתב.


מקום שיפוט והדין החל
על השימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין עניין הנובע משימוש באתר יהיה בבתי המשפט המוסמכים בישראל במחוז תל-אביב בלבד.
בלוגים - תנאי שימוש
אתר pikpik.co.il אינו אחראי לתכנים, לדעות ולמידע המועלים במסגרת הבלוג.

הגולש/ת (להלן מנהל/ת הבלוג) המנהל בלוג או המגיב לפוסטים בבלוג מתחייב שלא לעבור על חוקי מדינת ישראל ו/או לא לעודד דבר ביצוע עבירה על חוקי מדינת ישראל.

מנהל/ת הבלוג מצהיר/ה ומתחייב/ת כי הוא/היא הבעלים החוקי של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המועלים על ידו/ה במסגרת הבלוג באתר פיקפיק, ובמידה והתכנים המועלים מפרים או יפרו זכויות יוצרים מכל סוג שהוא, הוא/היא מייפה את כוחו של אתר פיקפיק להסיר מעצמו כל אחריות ולהעביר אל מנהל/ת הבלוג כל תביעה בנושא. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, רשאי אתר פיקפיק לתבוע ממפר/ת הזכויות כאמור, שיפוי בגין הנזקים שנגרמו לו.

זכויות היוצרים על התכנים שהועלו במסגרת הבלוג הן של הגולש/ת בעל/ת הבלוג, ואין להעתיק תכנים אלה ללא קבלת רשותו/ה לכך. אין באמור בכדי לגרוע מן ההיתר שניתן על ידי מנהל/ת הבלוג לאתר פיקפיק לעשות שימוש בתכני מנהל/ת הבלוג ולהציגם באתר פיקפיק ובאתרים נוספים איתם יש לפיקפיק שיתופי פעולה ו/או בכל צורת מדיה אחרת הנדרשת במסגרת הפעילות של פיקפיק.

מנהל/ת הבלוג מתחייב לפרסם תכנים בנושא הבלוג בלבד, ובוודאי שלא להעלות הודעות הפוגעות בשמו הטוב של אדם, קבוצה, או חברה כלשהי, וכן להימנע מפרסומת מסחרית. למערכת פיקפיק הזכות לסנן ו/או למחוק תכנים שהובאו לידיעתה ושאינם עומדים במסגרת כללי השימוש שבהסכם זה ו/או תכנים הפוגעים בצדדים שלישיים או מפרים זכויות יוצרים ו/או מפירים את הדין.
שליחת אימיילים
באת סימון \ בקשת \ אישור קבלת אימייל מאתר pikpik.co.il הגולש\ת מאשר לאתר לשלוח דבר פרסומת לתיבת האימייל שלו.

 

הרשמה לעדכונים מהאתר

הרשמו לרשימת הדיוור של פיקפיק ותקבלו
עדכונים מאיתנו למייל ולפייסבוק שלכם. >>

יעוץ אישי

יש לכם שאלות? רוצים לקבל ייעוץ אישי?
מלאו את פרטיכם ונשמח לעזור לכם. >>
כל הזכויות שמורות לפיקפיק 2010 | תקנון ותנאי שימוש
נבנה ע"י כתום