ילדים מספרים


יניב, בן 13:


"כשאני מרגיש חולה אני כבר יודע שדיקור עוזר לי. אני צועד לבד לרויטל, מספר לה מה אני מרגיש והיא מטפלת בי. היום זה כבר אפילו לא כואב לי כמו פעם"

ירון, בן 9:

" כשהייתי תינוק הייתה לי אסטמה . קיבלתי הרבה תרופות ואפילו הייתי בבית חולים. בהתחלה כשעשו לי דיקור מאד פחדתי ואפילו בכיתי.רק חיכיתי שיוציאו לי את המחט. היום, אני אפילו לא חייב את אימא איתי בטיפול. אני יודע שזה מאד עוזר לי.

אמא מספרת על יעל, בת השנתיים:

יעל, שרואה שכל המשפחה מטופלת בדיקור, רוצה גם היא. בפעם האחרונה כשהיתה חולה באדמדמת , עם חום גבוה, אמרה לי : אמא, צריך לעשות פיקפיק. אמנם לפעמים היא בוכה מעט, אבל עדיין היא תמיד שמחה לבוא לפיקפיק.

גילי, בת שלוש ושמונה חודשים:

התחילה בטיפול בגיל שנתיים בערך, המוקסיפן היה המשקה היומי שלה, כל חום שנמשך יותר משלושה ימים זו היתה התשובה. חיפשנו משהו אחר. הדיקור משפיע מאוד על גילי, עוזר ומחזק.

גילי יודעת לבד שהגיע הזמן לבוא לרויטל. יום יומיים לפני שהחום מגיע גילי מבקשת ללכת לרויטל- "אמא הגיע הזמן כבר ללכת לרויטל, אני צריכה לקבל פיק פיק".

כשסבתא של גילי אמרה שכואבת לה הבטן - גילי אמרה בתגובה : "אז תלכי לרויטל שתתקן לך את הבטן...".

מכתב תודה מטלי:

" הי רויטל, רציתי להודות לך על טיפולך בבתי הצעירה (בת 4.5).

הגענו אלייך בקיץ שעבר עם היסטוריה קשה של דלקות ראות, אישפוז בבי"ח עקב דלקת ראות קשה וכל הזמן, כל חורף, כל החורף, טיפולים באניהילציה. בקיצור - סיוט לילדה שחולה כל הזמן ולי כאמא, שכל שני וחמישי אני צריכה לשבת איתה בבית.

במהלך הקיץ, עברנו איתך סדרת טיפולים, שלכולם בתי שמחה להגיע (בגלל ההפתעה שבסוף) אבל בעיקר בגלל האהבה האין סופית והסבלנות האין קץ שלך!

חיכיתי לחורף לראות מה יהיה - והאמת היא שנדהמתי! כל החורף עבר ללא שיעול אחד או נזלת!

הילדים בגן שלה ובסביבתה היו חולים ומנוזלים, והגננות בחורף מדליקות מזגן על החימום הכי גבוה...וכל הילדים משתעלים אחד על השני- והבת שלי- כ ל ו ם!!!! לא נדבקת, לא מנוזלת, לא חולה.

אמרתי טוב, לא חוכמה - נחכה לעונת המעבר - ולהפתעתי הרבה גם שם כלום! האמת היא שהיה איזה שיעול אחד שבאמנו אלייך SOS ואז תוך 24 שעות השיעול נעלם!!!!!

והכי חשוב- במהלך כל החורף ועונות המעבר, באופן קבוע אנו משתמשים ב"היכל הלבן" שעושה את העבודה שלו כמו קסם!!!

רויטל יקרה, תודה על הכל! את מקצוענית אמיתית ובהחלט יודעת מה את עושה!

אני ממליצה בחום לכל הורה לנסות, לתת צ'אנס - כי הדיקור עובד!!

בברכה טלי משעלי, פתח תקווה"

הרשמה לעדכונים מהאתר

הרשמו לרשימת הדיוור של פיקפיק ותקבלו
עדכונים מאיתנו למייל ולפייסבוק שלכם. >>

יעוץ אישי

יש לכם שאלות? רוצים לקבל ייעוץ אישי?
מלאו את פרטיכם ונשמח לעזור לכם. >>
כל הזכויות שמורות לפיקפיק 2010 | תקנון ותנאי שימוש
נבנה ע"י כתום