על המרפאהפיקפיק הוקמה ע"י רויטל לב ארי מומחית לרפואה סינית לילדים ותינוקות, מבכירי המטפלים והמורים של הרפואה הסינית בארץ. פיקפיק היא מרפאה המטפלת בילד מהתקופה העוברית ומלווה אותו ואת משפחתו לחיים בוגרים ובריאים. פיקפיק הוא גם מרכז מידע והדרכה להורים ומטפלים בנושא רפואה סינית ורפואה משלימה לילדים.
השם – פיקפיק הוא המושג בו אנו משתמשים כדי להסביר להורים מה הוא דיקור לילדים.  ובעזרתו מסבירים לילד מה אנו הולכים לעשות לו. דיקור לילדים הוא קצר ואורכו רגעים ספורים בלבד.  בעצם מדובר על פיק (הכנסת המחט) ופיק (הוצאת המחט).


רפואה סינית לילדים:

הבסיס של אדם נקבע בשלוש השנים הראשונות לחייו. הזמן הזה בין רגע ההפריה לסיום תהליך צמיחת שיני החלב הוא זמן של חסד, זמן של התהוות. אבני הפינה לחייו הבוגרים של אדם מונחות. מערכת הנשימה מתחילה לפעול בסביבה לא מוכרת, מערכת העיכול הופכת ממערכת תלותית למערכת עצמאית, מערכת העצבים מבשילה ומערכת החיסון לומדת להתמודד עם פתוגנים מבית ומחוץ. זמן זה הוא הזדמנות להתחלה בריאה. בידי הרפואה הסינית יש את הכלים לתמוך בתהליך הגדילה וההתפתחות של הילד ולממש הזדמנות זו.


המרפאה:

במרפאה אנו מטפלים ומלווים את הילד ומשפחתו במחלות ובתופעות המאפיינות את גיל הילדות.  לידה * צמיחת שינים * חיסונים  * מהנקה לאוכל מוצק* שינה * חום  * מחלות חוזרות * מערכת העיכול * מערכת הנשימה * מערכת החיסון *  שתן *  אוזניים * עיניים * אף * גרון * עור * ליווי התפתחותי * רגשות * התנהגות * לימוד וריכוז * התבגרות ועוד...                                   
פיקפיק היא מרפאה היא אינטגרטיבית המקיימת שיתופי פעולה עם רופאי ילדים ומומחים אחרים בתחום הטיפול בילד ומשפחתו.


מידע והדרכה:

הורים ומטפלים מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מידע והדרכה ברפואה סינית ורפואה משלימה לילדים.  אנו מקיימים קורס התמחות למטפלים ברפואה סינית לילדים וקורסים מקצועיים בנושאים שונים בתחום הטיפול בילד ומשפחתו. האתר שלנו pikpik.co.il נולד לשרת את הילדים וההורים בהם אנו מטפלים כמו גם את הקוראים שורות אלה. המעוניינים בעדכון ובמידע מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהצטרף לרשימת התפוצה שלנו.

מוזמנים להיות איתנו בקשר דרך האינסטגרם

https://www.instagram.com/pikpikit

הרשמה לעדכונים מהאתר

הרשמו לרשימת הדיוור של פיקפיק ותקבלו
עדכונים מאיתנו למייל ולפייסבוק שלכם. >>

יעוץ אישי

יש לכם שאלות? רוצים לקבל ייעוץ אישי?
מלאו את פרטיכם ונשמח לעזור לכם. >>
כל הזכויות שמורות לפיקפיק 2010 | תקנון ותנאי שימוש
נבנה ע"י כתום